Ons meest verkochte vouwdak is compleet vernieuwd

De terrasoverkapping met een schuinaflopend dak: NAVI is al jaren een gewild model. NAVI is het meest verkochte vouwdak voor de horecabranche. Daarom had Horecava, dé bekende horecabeurs de primeur: de lancering van NAVI in de NEXT GENERATION lijn.


Herkenbaar design
NEXT GENERATION NAVI Pro serie is gepresenteerd op de Horecava in de stand van CORNELS’ dealer Palmo – Expert in horeca exterieur. Het jaarrondterras is een zeer interessant product voor horecaondernemers, de stand werd dan ook druk bezocht. Tijdens deze beurs in de RAI Amsterdam organiseerden wij ook onze CORNELS dealerdag.
Dennis Griffioen, engineer CORNELS, informeerde de dealers over de technische aspecten van NEXT GENERATION NAVI. Dennis licht toe: “Dankzij de noviteiten is de kwaliteit van ons vouwdak zeer verhoogd, terwijl de normeringen al hoog lagen. De aanpassingen zorgen zowel voor een voortreffelijke techniek als een geraffineerd design. Het verschil zit in het detail.”
Het CORNELS vouwdak is dan ook direct herkenbaar aan het design. “Kenmerkend is de nieuwe geometrische vorm van de baleinen. De geïntegreerde, dimbare ledverlichting in deze unieke baleinen hebben we speciaal ontworpen om mooie, indirecte sfeerverlichting te bieden. Het licht dat nu op het doek straalt i.p.v. recht naar beneden creëert een extra aantrekkelijk setting voor een horecagelegenheid en ook voor de residentiële projecten.”
Onze engineer vertelt enthousiast over nog meer vernieuwingen van het meest verkocht vouwdak:
- De dubbelwandige goot zorgt dat kitten niet nodig is bij het bevestigen van bijvoorbeeld glazen wanden in de overkapping;
extra profiel voor het spiekozijn, waardoor het kozijn nog beter geïntegreerd is in het systeem. - De afdekplaat hemelwaterafvoer is ontwikkelt voor esthetiek.
NEXT GENERATION NAVI in de Pro serie verschijnt met een uitval tot 7 meter en in de Elite serie is uitval tot 10 meter mogelijk.


Productontwikkeling West-Europese markt
Als Nederlands label ontwikkelen we onze overkappingen specifiek voor de West-Europese markt in het middelhoge – hoge segment. De regenaratie van de CORNELS producten maken het buitenleven aangenamer en verheffen outdoor living naar een hoger niveau. Genieten van het buitenleven onafhankelijk van het weer.
Onze NEXT GENERATION lijn bestaat uit het assortiment bestaande producten met hoge standaarden, die nog verder zijn doorontwikkeld. Deze winter voegen we ook ons lamellendak met kantelbare lamellen ALYA toe aan deze lijn. Binnenkort meer informatie over deze ontwikkelingen.